Akcesoria do kładzenia dachów firmy IVT

Zakładanie dachu to niezwykle złożony proces wymagający wielu elementów. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie części montażowe znacznie ułatwiające pracę. Są to akcesoria do kładzenia dachy firmy IVT. Ta niemiecka spółka już od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy artykułów, które wyróżniają się niezwykłym stopniem wytrzymałości. Wszystkie dostępne w naszym sklepie elementy przeszły dokładną kontrolę jakości, co potwierdzają najważniejsze certyfikaty. Artykuły są solidne, wykonano je z bezpiecznych dla człowieka i środowiska naturalnego materiałów. Stanowią podstawę przy budowie porządnej konstrukcji dachu.

 

Od czego zależy wytrzymałość dachów?

Na wytrzymałość dachu wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest poprawnie wykonana więźba z suchego drewna. Równie ważną rolę odgrywa pokrycie dachowe oraz podbitka dachowa (https://www.dachlux.pl/oferta/akcesoria/podbitka/). Te wszystkie elementy muszą być bardzo mocno połączone i dlatego bez solidnych części montażowych żaden dach nie będzie stabilny.  Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam znaleźć firmy oferujące produkty o podwyższonym stopniu wytrzymałości. Chcemy, aby nasi Klienci czuli się bezpieczenie w swoich domach. W naszym sklepie dostępnych jest szereg akcesoriów do montażu i mocowania do dachów i ścian.

 

Profesjonalne porady

Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych przypadkach trudno dobrać odpowiednie elementy montażowe, dlatego pozostajemy do Państwa dyspozycji w każdej kwestii. Chętnie podpowiemy, jaki system montażowy marki IVT wybrać do konkretnego pokrycia dachowego. W trakcie rozmowy potrzebujemy także informacji o kształcie dachu. Inne produkty montażowe będą potrzebne przy dachu płaskim, a inne przy skośnym.  Szeroka oferta artykułów sprawia, że znajdziemy wyroby idealnie dobrane do każdej konstrukcji, Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

 

Katalogi produktów dostępne po kliknięciu w logo producenta.

logo_IVT_3D

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >