Akcesoria dachowe – krótki przegląd

Akcesoria dachowe pozwalają na utrzymanie dobrej kondycji naszego dachu przez lata, chroniąc go oraz poprawiając jego wytrzymałość. W ofercie naszej hurtowni znajdziecie Państwo szereg przydatnych akcesoriów. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi z nich oraz ich zastosowaniem.

Dobrze zabezpieczony dach i poddasze to podstawa

Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę wysokiej jakości akcesoriów dachowych renomowanych producentów. Dzięki nim zadbasz m.in. o odpowiednią wentylację i poprawimy komunikację.

Dach i poddasze zabezpieczysz korzystając z membran i folii dachowych. Nowoczesne membrany wysokiej jakości ochronią twój dach przed skutkami warunków atmosferycznych t.j. przedostanie się wilgoci. Są one dostępne w różnych grubościach i gramaturach, różnią się też współczynnikiem przepuszczalności pary. Do zabezpieczenia pomieszczeń gospodarczych oraz miejsc, które są wyłączone z codziennego użytkowania wystarczy natomiast folia dachowa.

Korzystając z taśm kalenicowych zadbasz o wentylację i ochronę kalenic (krawędź dachu na przecięciu połaci dachowych) oraz naroży dachu.

Nie powinieneś zapomnieć o odpowiednim uszczelnieniu komina. W ofercie posiadamy taśmy kominowe oraz listy wykończeniowe. Dzięki ławom i stopniom kominiarskim poprawimy dostęp do komina, co pozwoli go łatwiej oczyścić.

Kosz dachowy zapewni odpowiedni spływ gromadzącej się wody, zapewniając szczelność dachu. W swojej ofercie posiadamy zarówno kosze jak i różnego rodzaju akcesoria t.j. np. klamry montujące. Polecamy również akcesoria okapowe oraz kratki, które stanowią zabezpieczenie przed przedostaniem się ptaków i owadów pod dach.

Warto zainwestować również w akcesoria antyśniegowe, szczególnie przy ukośnych dachach. Stanowią ona skuteczną barierę przed przypadkowym spadaniem śniegu i lodu i zagrożeniami, jakie powoduje taka sytuacja.

W naszej hurtowni znajdziesz również wkręty i gwoździe dekarskie, w różnych wariantach, bez których ciężko sobie wyobrazić sobie montaż dachu.

Wybór odpowiednich akcesoriów jest niezwykle ważny, dlatego zachęcamy do zasięgnięcia porady naszych pracowników, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >