Najlepsi producenci okien dachowych

Wybór odpowiednich okien dachowych to poważne zadanie. W końcu okna muszą spełniać szereg wymogów technicznych, które zabezpieczają dom przed wilgocią, zimnem czy deszczem. Jakie firmy produkują najlepsze okna dachowe? Przed zakupem konkretnych produktów warto poznać najlepszych producentów, by okna służyły przez wiele lat.

Okna dachowe Fakro

Fakro to jedna z czołowych firm produkujących wysokiej klasy okna dachowe w różnych wersjach. Wśród wielu produktów można znaleźć opcje uchylne, obrotowe, uchylno-obrotowe. Osoby, które cenią bezpieczeństwo, mogą wybrać specjalną serię z dodatkowymi antywłamaniowymi standardami. Na szczególną uwagę zasługują parametry techniczne okien. Są to wyroby niezwykłej jakości wykonane z wytrzymałych tworzyw. Idealnie izolują pomieszczenia przed negatywnym działaniem wilgoci. Producent na większość swoich wyrobów daje aż 10 lat gwarancji. Warto także wspomnieć o dużej gamie kolorystycznej okien, dzięki czemu każdy Klient dopasuje produkt do dachu i całego domu.

Okna dachowe firmy Avaline

Źle zaprojektowane okna to duży problem z przepuszczaniem powietrza. Obecnie coraz więcej osób zwraca uwagę na szczelność produktów tego typu. Osoby, które cenią energooszczędność i chcą obniżyć rachunki za ogrzewanie, powinny zdecydować się na okna dachowe Avaline. Parametry techniczne w tym wypadku mówią same za siebie. Niezwykle niskie wartości współczynnika przenikania ciepła dają gwarancję, że w pomieszczeniach będzie panowała optymalna temperatura cały rok. Okna dachowe Avaline są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Można je z łatwością umyć dzięki zastosowaniu dolnego systemu otwierania. Produkty tego typu idealnie sprawdzają się w budownictwie jednorodzinnym, jak również w przypadku obiektów użyteczności publicznej.

Niemiecka precyzja w oknach dachowych ROTO

Niemiecka firma ROTO specjalizuje się w produkcji okien dachowych już od lat 30. XX wieku. Od tego czasu system wytwarzania znacznie się zmienił, jednak okna te nadal wyróżniają się niezwykłą jakością. Są to wyroby trwałe, bezpieczne i przede wszystkim wygodne w użytkowaniu. Duża różnorodność produktowa sprawia, że okna można dobrać do każdego budynku. Sprawdzają się w polskiej strefie klimatycznej i idealnie izolują pomieszczenia przed przenikaniem wilgoci, ograniczając tym samym powstawanie niebezpiecznych pleśni i grzybów na murach domów. Okna dachowe ROTO zdecydowanie można nazwać wyborem na lata.

Szczelne okna dachowe SKYLIGHT

Firma SKYLIGHT to wybór dla osób, które duży nacisk kładą na wysoki stopień izolacji. Produkty SKYLIGHT zostały wyprodukowane przy użyciu trwałych materiałów, w tym szkieł o podwyższonym współczynniku izolacji oraz specjalnych uszczelek wyróżniających się wytrzymałością. Dzięki temu każdy właściciel domu otrzymuje produkt, który przez wiele lat zadba o bezpieczeństwo i wygodę wszystkich domowników. Okna dachowe SKYLIGHT są energooszczędne, a przy tym niezwykle eleganckie. Firma dołożyła wszelkich starań, by trafić w gusta wszystkich Klientów. Szeroka gama kolorystyczna oraz stylistyczna sprawia, że okna udaje się dobrać do każdego budynku tak, by wraz z resztą aranżacji stanowiły spójną całość.Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >