Okna Fakro. Jakość przede wszystkim

Prawdopodobnie większość z nas słyszała o oknach Fakro. Fakro to polska firma, która powstała w 1991 roku. W ciągu 30 lat stała się międzynarodową korporacją, która należy do liderów na rynku okien. Dlaczego jej produkty są tak chętnie kupowane na całym świecie? Przekonajmy się!

Innowacyjność

Okna Fakro to esencja jakości i innowacyjności. Szacuje się, że aż co piąte montowane okno pochodzi właśnie od tego producenta! Firma zatrudnia ponad 100 inżynierów w swoim centrum badawczo-rozwojowym. To właśnie oni testują codziennie nowe rozwiązania, proponują nowe pomysły i sprawdzają nowe produkty. Fakro podczas swojej działalności zgłosiło już co najmniej kilkadziesiąt autorskich patentów, które stosuje w swoich oknach. Firma nie oszczędza na nowych technologiach. Dysponuje ona nie tylko zaawanasowaną drukarką 3D, ale też komorą do badań klimatycznych czy nowoczesnymi kamerami termowizyjnymi. Każdy projekt, który trafia do produkcji, jest więc wynikiem wieloletnich badań i udoskonaleń.

Jakość

Zarząd firmy oczekuje od pracowników, że okna Fakro będą spełniać najwyższe wymagania jakościowe klientów na całym świecie. Dlatego też przykłada dużą wagę do inwestycji w systemy zarządzania produkcją. Zastosowanie najodpowiedniejszych technik i narzędzi przy produkcji jest równie ważne, jak ciągłe udoskonalanie procesów i regularne szkolenia pracowników. Firma Fakro stawia na wyśrubowaną kontrolę jakości. Okna sprawdzane są na każdym etapie produkcji. Ich jakość najpierw oceniają pracownicy podczas produkcji, wewnętrzny dział kontroli oraz specjaliści z niezależnych jednostek regularnie zapraszani do firmy. Testy przeprowadzane są nie tylko na gotowych oknach, ale również na ich podzespołach. Okna Fakro spełniają wymagania europejskie, dodatkowo są certyfikowane przez niezależne laboratoria. Marka cieszy się ogromnym zaufaniem klientów, a jej produkty są nieustannie udoskonalane.Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >