Strefa dekarza

informacje-o-phd_200

Oferujemy współpracę w zakresie Programu dla Solidnych Dekarzy

Polskie Hurtownie Dachowe Sp. z o. o. to grupa zakupowa zrzeszająca największe firm handlowe z branży pokryć dachowych w Polsce. Jest ona inicjatorem tego programu.

Jeżeli jesteś dekarzem to ten program jest idealny dla Ciebie. Opiera się ona na prostym mechanizmie: kupujesz produkty w Hurtowniach Dachlux i zbierasz punkty. Wszystko funkcjonuje na uczciwych i przejrzystych zasadach.

Już na początku możesz sobie obliczyć ile punktów zbierzesz z jednego dachu oraz na jaką nagrodę możesz je zamienić. Nagrody są różnego typu np. ołówki dekarskie, tablety, telewizory oraz vouchery wakacyjne. Wszystko w zależności od ilości punktów, które uda Ci się zgromadzić. Przelicznik jest bardzo prosty: 1 pkt = 1 zł.

Po przystąpienie do Programu otrzymasz indywidualną kartę, która umożliwia Ci sprawdzenie ile punktów udało Ci się zebrać oraz na jakie nagrody możesz je wymienić. W każdej z Hurtowni Dachlux znajduje się tablet, do którego możesz przyłożyć kartę i zobaczyć jaki jest aktualny stan konta punktowego. Możesz to uczynić również za pośrednictwem internetu oraz korzystając z aplikacji mobilnej.

Na bieżąco każdy dekarz jest informowany o aktualnych promocjach oraz nagrodach.

Zapraszamy do kontaktu, Nasi doradcy udzielą Ci szczegółowych informacji oraz poinformują o profitach ze współpracy.

Sprawdź jakie są zasady współpracy i przystąp do programu.
Akcesoria dachowe Avaline

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >