Akcesoria bezpieczeństwa dachowego Ruukki

W ofercie naszej hurtowni znajdują się nie tylko pokrycia dachowe czy systemy odwadniania, ale także akcesoria, które pozwalają na bezpieczne użytkowanie dachów. Jako że bezpieczeństwo jest kluczową kwestią, stawiamy jedynie na sprawdzonych producentów, ponieważ jest to gwarancja, że akcesoria będą właściwie spełniały swoje funkcje. Doskonałym przykładem akcesoriów bezpieczeństwa dachowego najwyższej jakości są produkty firmy Ruukki.

W ofercie firmy Ruukki znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria bezpieczeństwa dachowego. Są wśród nich elementy zabezpieczające przed zsuwaniem się śniegu, czyli bariery przeciwśniegowe, a także akcesoria, które umożliwiają bezpieczne poruszanie się po połaciach, do których należą ławy kominiarskie. Oprócz tego w asortymencie znajdują się również drabiny dachowe. Akcesoria bezpieczeństwa dachowego powinny się znaleźć na każdym, nawet najmniejszym dachu. Są one niezbędne do jego właściwej eksploatacji.

Czym się wyróżniają akcesoria Ruukki?

Bezpieczeństwo dachów to jedna z najważniejszych kwestii związanych z ich eksploatacją. Bez względu na to, czy jest to dom mieszkalny, czy budynek komercyjny, dach jest kluczową częścią konstrukcji i musi być utrzymywany w dobrym stanie. Ruukki oferuje szereg akcesoriów do zabezpieczania dachów, które pomogą we właściwej eksploatacji. Akcesoria bezpieczeństwa dachowego Ruukki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną ochronę dachu. Są one wykonane z trwałych materiałów, takich jak stal nierdzewna i aluminium, które są odporne na korozję i zużycie. Akcesoria są również dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można je łatwo dopasować do każdego rodzaju dachu.

Ławy kominiarskie pozwalają na bezpieczne poruszanie się oraz wykonywanie niezbędnych prac konserwacyjnych na dachu. W ofercie Ruukki znajdują się ławy kominiarskie, które składają się z podestu ławy kominiarskiej (3 m i 0,6 m), zestawu wsporników do odpowiedniego pokrycia dachowego (blachodachówki, blachy na rąbek, blachy trapezowe) i zestawu mocowników do ławy kominiarskiej

Dostępne kolory: czarny, antracytowy, grafitowy, czekoladowobrązowy, ciemnobrązowy, ceglasty, wiśniowy, szary.

Lawa Kominiarska 1200x643 300x161

Bariery przeciwśniegowe pozwala na zabezpieczenie dachu przed zsuwaniem się śniegu. W ofercie Ruukki znajdują się bariery przeciwśniegowe, które składają się z rur barier przeciwśniegowych (3 m i 1 m) i zestawu wsporników do pokrycia dachowego (blachodachówki, blachy na rąbek, blachy trapezowe).

Dostępne kolory: czarny, antracytowy, grafitowy, czekoladowobrązowy, ciemnobrązowy, ceglasty, wiśniowy, szary.

Bariera Przeciwsniegowa 1200x643 300x161

Drabiny dachowe pozwalają na bezpieczne poruszanie się na odcinku pomiędzy okapem, a kalenicą. W ofercie Ruukki znajdują się drabiny dachowe, które składają się z drabiny SafeGrip (3,3 m; 2,7 m i 1,2 m) i zestawu wsporników drabiny.

Dostępne kolory: czarny, antracytowy, grafitowy, czekoladowobrązowy, ciemnobrązowy, ceglasty, wiśniowy, szary.

Drabina Kominiarska 1200x643 300x161

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >