Płyty izolacyjne THERMANO

Izolacja termiczna dachu to niezwykle ważny etap budowy bądź renowacji dachu. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wydajne płyty izolacyjne Thermano. Artykuły te wyróżniają się najwyższą efektywnością energetyczną. Jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie w zakresie termoizolacji, dostępne aktualnie na polskim rynku. Płyty izolacyjne zostały wykonane z poliuretanu PIR. Materiał ten posiada strukturę zamkniętych komórek, dzięki czemu charakteryzuje się dużą gęstością. Właśnie dlatego produkty tego typu zapewniają najwyższy stopień izolacji termicznej. Dodatkowo płyty wyróżniają się wysoką stabilnością cieplną przez pełen okres eksploatacji, osiągając żywotność co najmniej 25 lat.

 

Dlaczego izolacja termiczna dachu jest tak ważna?

Brak odpowiedniej ochrony termicznej może przyczyniać się do znacznej utraty ciepła. Pomieszczenia trzeba w takiej sytuacji dogrzewać, a to prowadzi do wzrostu rachunków za energię. Biorąc pod uwagę rosnące ceny za prąd, gaz oraz inne materiały grzewcze, należy podjąć wszelkie kroki, by prawidłowo ocieplić dach. Izolacja termiczna potrzebna jest nie tylko w okresie jesienno-zimowym. Prezentowane płyty chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem podczas niezwykle upalnych dni. W ten sposób można zapewnić domownikom oraz użytkownikom budynków komfortowe warunki do życia lub pracy.

 

Płyty z proekologicznych materiałów

Firma THERMANO wykorzystuje do produkcji artykułów jedynie proekologiczne surowce, które w żaden sposób nie oddziałują na środowisko naturalne. Płyty są nie tylko wytrzymałe, lecz także bezpieczne dla ludzi. Materiał nie powoduje żadnych alergii oraz nie prowadzi do powstawania chorób. Dlatego można go bez obaw stosować w domach mieszkalnych lub budynkach użyteczności publicznej, w tym także szkołach, przedszkolach lub żłobkach. Płyty są proste w montażu i nie obciążają dachu. Więcej informacji na temat wyrobu znajdą Państwo na załączonych materiałach promocyjnych oraz w katalogach produktów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, zapraszamy do kontaktu.

 

Katalogi produktów dostępne po kliknięciu w logo producenta.

logo Thermano

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >