Termoizolacja dachów

Termoizolacja dachu powinna być instalowana na dachu budynku, aby pomóc w regulacji temperatury wewnątrz. Pomaga ona utrzymać ciepło w zimie i chłód w lecie, zmniejszając koszty energii. Pozwala również zmniejszyć hałas z zewnątrz, poprawiając tym samym komfort akustyczny wewnątrz pomieszczeń. Wszystko to sprawia, że pełni ona ważne funkcje, dlatego też warto wybierać materiały termoizolacyjne wysokiej jakości.

Hurtownia materiałów termoizolacyjnych

Remont oraz budowa dachu to wieloetapowy proces wymagający zastosowania odpowiednich materiałów. Wieloletnia działalność w branży budowlanej pokazała nam, jak ważną rolę odgrywają systemy termoizolacji dachów. To właśnie w naszej stacjonarnej i bogato wyposażonej hurtowni w Warszawie znajdą Państwo produkty takich znanych firm jak: ISOVER, ROCKWOOL, THERMANO. Docieplenie dachu z blachodachówki czy dachówki ceramicznej sprawia, że budynek ma zapewnioną odpowiednią izolację termiczną niezależnie do warunków atmosferycznych.

 

Rola izolacji termicznej dachów

Jedną z głównych zalet izolacji termicznej dachu jest jej zdolność do obniżenia kosztów energii. Utrzymując komfortową temperaturę wnętrza, zmniejsza ona zapotrzebowanie na klimatyzację lub systemy grzewcze. Może to spowodować znaczne oszczędności na rachunkach za energię. Dodatkowo, pomaga ona zredukować hałas pochodzący z zewnątrz, czyniąc dom bardziej komfortowym. Wreszcie, może pomóc chronić przed szkodami, zapewniając dodatkową warstwę ochrony przed przeciekami i wilgocią.

 

Dlaczego warto wybierać dobre materiały do termoizolacji dachów?

Materiały termoizolacyjne pomagają w zatrzymaniu ciepła podczas chłodniejszych, zimowych dni. Razem z systemami rynnowymi chronią przed przedostawaniem się do wnętrza budynków szkodliwej wilgoci, która może powodować powstawanie grzybów i pleśni na powierzchni ścian. Jednocześnie zastosowanie wysokiej klasy termoizolacji pozwala na obniżenie rachunków za ogrzewanie, ponieważ uciekanie ciepła będzie ograniczone do minimum. W sezonie letnim izolacja sprawia, że w budynku panuje przyjemny chłód. Dodatkowo odpowiednio izolowany dach gwarantuje wieloletnią wytrzymałość bez konieczności napraw i generalnych remontów. Wszystko to sprawia, że warto postawić na materiały do termoizolacji dachów od sprawdzonych producentów.

Szeroki wybór termoizolacji

Dokładamy wszelkich starań, aby regularnie poszerzać ofertę o najnowsze produkty najlepszych firm. To właśnie w naszej hurtowni znajdą Państwo szeroki wybór termoizolacji dachu wykonanej z niepalnych materiałów, które znacznie podwyższają bezpieczeństwo użytkowników danego budynku. Dysponujemy akcesoriami przeznaczonymi zarówno do dachów płaskich, jak  i spadzistych. Są to między innymi wysokiej klasy maty z wełny mineralnej czy płyty termoizolacyjne. Jeśli szukają Państwo rozwiązania idealnie dopasowanego do konkretnej konstrukcji dachu, zapraszamy do kontaktu. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość produktów najlepszych firm zapewniają profesjonalne doradztwo.

 

Katalogi produktów dostępne po kliknięciu w logo producenta.

 

isover_logo2013RW-PL-logologo Thermano

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >