ROCKWOOL

Systemy termoizolacji dachów ROCKWOOL

ROCKWOOL jest niewątpliwym liderem w zakresie produkcji skalnej wełny mineralnej. Na terenie Polski rozwija się należąca do tej grupy spółka ROCKWOOL Polska Sp. z o. o. Firma dostarcza wysokiej jakości produkty i systemy, których celem jest zwiększanie efektywności energetycznej, akustyki oraz bezpieczeństwa pożarowego obiektów.

Spółka na terenie naszego kraju działa od 1993 roku. Posiada dwie fabryki mieszczące się w Cigacicach i Małkini. Wartość inwestycji firmy w przeciągu 15 lat działalności to suma przekraczająca 400 mln złotych. Działające w naszym kraju fabryki są jednymi z najbardziej wydajnych zakładów grupy ROCKWOOL. Kolejnym sukcesem jest fakt, że strategia marketingowa polskiej spółki została uznana za najlepszy plan strategiczny 2001 roku.

Polski oddział ROCKWOOL w 2001 roku został wyróżniony certyfikatem ISO 9001, potwierdzającym zgodność systemu zarządzania jakością z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2000. Wysokie standardy jakości dotyczącą najważniejszych obszarów działalności spółki – projektowania wyrobów, zaopatrzenia w surowce, procesu produkcji, kontroli, przechowywania materiałów, sprzedaży i dostaw do klientów, doradztwa technicznego i badania potrzeb rynku. Materiały izolacyjne, produkowane przez ROCKWOOL Polska, znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, w tym w:

  • budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym,
  • energetyce,
  • ogrzewnictwie.

W ciągu wielu lat działalności spółka zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym: Złoty Medal Targów Budma za płytę MEGAROCK, „Izolacja Roku 2006” za samoprzylepną matę lamelową KLIMAFIX, „Dobry Wybór 2006” dla systemu ociepleń ECOROCK MAX, „Izolacja Roku 2004” za system zabezpieczeń ogniochronnych FIREPRO czy „Produkt Przyjazny Architekturze” dla systemu płyt spadkowch DACHROCK SPS. Ponadto materiały izolacyjne marki ROCKWOOL zostały wyróżnione ogólnopolskim godłem „Złoty Laur Konsumenta 2005”, z kolei w 2007 roku mata lamelowa KLIMAFIX otrzymała tytuł „Odkrycie Roku 2007” w ramach konkursu „Laur Klienta”, a marce ponownie przyznano godło „Laur Klienta 2007”. Natomiast w rankingu Centrum Badań i Analiz Rynku firmie ROCKWOOL przyznano tytuł „Budowlanej Marki Roku 2005”.

Firmę ROCKWOOL Polska wyróżniają wysokie standardy produkcji, pozwalające na dbałość o ochronę środowiska naturalnego. Sprawiło to, że marka została wyróżniana przez Ministra Środowiska i otrzymała tytuł „Lidera Polskiej Ekologii” – w 2001 roku w kategorii „Przedsiębiorstwo”, a w 2003 roku w kategorii „Wyrób”. Produkty termoizolacyjne tej marki możecie Państwo zakupić w kilkuset punktach sprzedaży na terenie całej Polski. Oferta obejmuje materiały do izolacji cieplnej, akustycznej, przeciwpożarowej.

W naszej hurtowni znajdą Państwo wyroby marki ROCKWOOL przeznaczone do termoizolacji dachów.

Zachęcamy też do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży pokryć dachowych.

Katalogi produktów dostępne po kliknięciu w logo producenta.
RW-PL-logo

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >