MDM

Akcesoria do dachów MDM

MDM to polska firma działająca od 1995 roku, a od 2004 roku obecna na rynku pod nazwą „Mój dom”. Siedziba spółki mieści się w Cieszynie na południu Polski.

Specjalnością firmy jest produkcja i sprzedaż akcesoriów dachowych powstających w fabryce w Cieszynie. Początkowo spółka produkowała wywietrzniki kalenicowe, a w kolejnych latach rozszerzała zakres swojej produkcji, który obecnie obejmuje kilkaset artykułów. Spółka na szeroką skalę zajmuje się dystrybucją paroprzepuszczalnych membran dachowych AquaTec. W 2004 roku oferta sprzedażowa została uzupełniona również o blachy dekarskie z miedzi i lakierowane blachy aluminiowe.

W ramach rozwoju programów inwestycyjnych doszło do rozwoju zakładu produkcyjnych. W latach 2002-2004 powstała innowacyjna baza produkcyjno-magazynowa. Składa się na nią pięć budynków, zmodernizowanych lub wybudowanych w tym okresie.

Szereg akcesoriów do dachów, a także szeroki wybór pokryć dachowych i systemów termoizolacji dachów czeka na Państwa w naszej hurtowni. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Katalogi produktów dostępne po kliknięciu w logo producenta.
logo mdm

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >