Jakie są zalety dachówek Creaton?

Wybór odpowiedniego materiału, którym zostanie pokryty dach, nie jest prosty. Właśnie dlatego odwiedzając hurtownię pokryć dachowych, warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale również cechy konkretnego produktu czy opinie na jego temat. Rozmawiając ze specjalistami, dobrze zapytać, które marki cieszą się największym zaufaniem wśród użytkowników. Jednym z rozwiązań, które z pewnością jest warte rozważania, jest zakup dachówek Creaton. Czym się charakteryzują i jakie są ich zalety?

Czym się charakteryzują dachówki cementowe Creaton?

Z uwagi na to, że pokrycie dachowe pełni wiele ważnych funkcji i najczęściej służy przez wiele lat, warto zainwestować w produkt pochodzący od sprawdzonego producenta. Z tego powodu na uwagę zasługują między innymi dachówki cementowe Creaton. O ich jakości świadczy między innymi aż trzydziestoletnia gwarancja udzielana przez producenta.

Ponadto dachówka betonowa tej firmy łączy funkcjonalność z estetyką. Poszczególne elementy są naturalne – składniki pochodzą z najlepszych złóż. Ponadto dachówki występują w szerokiej gamie kolorystycznej i mają ponadczasowe kształty. Montaż dachówek ceramicznych Creaton to gwarancja szczelności i wytrzymałości.

Co należy widzieć o dachówce ceramicznej Creaton?

Drugim rodzajem pokryć produkowanych przez firmę Creaton są dachówki ceramiczne, które są uważane za jedno z najtrwalszych produktów. Podobnie jak poprzednicy cechują się estetyką i trwałością. Oprócz tego dachówki ceramiczne Creaton wyróżniają się na tle innych rozwiązań tym, że są produkowane przy zastosowaniu technologii bezdotykowego wypału, co w praktyce oznacza, że mają precyzyjny kształt i jakość.

Ponadto mają dobrze dopasowane zamki pionowe, dzięki czemu stanowią skuteczną barierę dla wody oraz są wysoce wytrzymałe na działanie silnych wiatrów. W przypadku dachówek ceramicznych Creaton udziela pięćdziesięcioletniej gwarancji. Materiały doskonale się sprawdzą w przypadku połaci, których kąt nachylenia wynosi od 7 stopni. Dachówki mają gładkie krawędzie, więc można je bezpiecznie układać bez obaw o skaleczenie.Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >