Polecane dachówki z oferty Braas

Rekomendowane dachówki z asortymentu firmy Braas to produkty, które wyróżniają się innowacyjnymi powłokami oraz technologią produkcji. Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom, dachówki tego producenta są nie tylko wytrzymałe i odporne na różnorodne warunki atmosferyczne, ale także bardzo estetyczne i elegancko wyglądające. Poznaj polecane dachówki z oferty Brass.

Powłoki dachówek Brass

Dachówki Brass występują z różnymi rodzajami powłok. Jedną z nich jest Lumino – innowacyjna polimerowo-akrylowa powłoka, która zapewnia dachówkom większy połysk oraz sprawia, że ich kolor staje się bardziej intensywny i trwały. Ponadto, powłoka Lumino cechuje się odpornością na zabrudzenia oraz działanie czynników atmosferycznych, co umożliwia utrzymanie dachu w nienagannym stanie przez wiele lat. Lumino jest powłoką uniwersalną, pasującą do różnych modeli dachówek Braas, takich jak Celtycka, Grecka czy Podwójne-S.

Kolejną zaawansowaną technologią oferowaną przez firmę Braas jest Cisar. Dzięki niej powstają trójwarstwowe dachówki betonowe o niezwykłej wytrzymałości i trwałości koloru, a także gładkiej powierzchni. Technologia Cisar to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości i niezawodności dachówek Braas. Dachówki te charakteryzują się mnóstwem zalet, takich jak gładka powierzchnia, która utrudnia gromadzenie zabrudzeń oraz ogranicza zarastanie dachu mchem. Ponadto, intensywna kolorystyka zabezpieczona jest przed blaknięciem pod wpływem promieni UV, a dachówki są odporne na mróz oraz mają nienasiąkliwą powierzchnię.

Zalety dachówek Brass

Dachówki betonowe Braas cechuje wiele zalet, które sprawiają, że stanowią doskonały wybór dla osób poszukujących trwałego i estetycznego pokrycia dachowego. Wśród tych walorów warto wymienić trwały kolor dzięki wysokiej jakości powłokom zewnętrznym oraz symetryczny profil dachówki, który wpływa na atrakcyjny wygląd dachu. Dodatkowo, wysoki podwójny zamek gwarantuje szczelność pokrycia, a zaokrąglona dolna krawędź umożliwia łagodny spływ wody po gładkiej powierzchni.Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >