Zalety okien marki Fakro

Okna dachowe to doskonały sposób na wprowadzenie światła dziennego do pomieszczeń umiejscowionych na poddaszu. Oprócz tego ich instalacja pozytywnie wpływa na wygląd całego domu. Aby jednak właściwie spełniały one swoje funkcje, powinny cechować się dobrą jakością. Poznaj zalety okien marki Fakro.

Jakość i technologia

Fakro to polska firma, która od 1991 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien dachowych. Przez lata funkcjonowania na rynku udało jej się zdobyć uznanie klientów, a także znaleźć się w czołówce światowych producentów okien dachowych. O najwyższej jakości tych produktów świadczy fakt, że montuje się je nawet w Islandii – kraju o bardzo surowym klimacie. Zaawansowane technologie stosowane przez Fakro pozwalają na opracowywanie rozwiązań, które charakteryzują się dużym komfortem użytkowania, a także innowacyjnością.

Trwałość i niezawodność

Okna Fakro Warszawa wykonane są z najlepszych materiałów. Stolarka drewniana zrobiona jest z trwałego i wytrzymałego drewna, które jest odpowiednio impregnowane i malowane powłoką ekologiczną. Dzięki temu okna są odporne na działanie warunków atmosferycznych, a także szkodniki czy pleśń. Co więcej, Fakro oferuje również modele wykonane z tworzywa PVC, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Bogata oferta produktowa

Fakro daje swoim klientom szeroki wybór okien dachowych. W ofercie znajdziemy zarówno okna uchylne, obrotowe, jak i wyłazowe. Do tego dochodzą różnorodne rozmiary, materiały oraz kolory, które pozwalają na idealne dopasowanie okien do potrzeb użytkowników i estetyki wnętrza. Dodatkowo firma oferuje także akcesoria takie jak rolety, markizy czy moskitiery, które sprawią, że korzystanie z okien dachowych będzie jeszcze wygodniejsze.

Energia i izolacyjność

Firma Fakro przywiązuje dużą wagę do aspektów ekologicznych oraz energooszczędności swoich produktów. Dlatego też okna dachowe tej marki cechują się doskonałymi parametrami izolacyjnymi zarówno pod względem termicznym, jak i akustycznym. Wykorzystanie specjalnych szyb zespolonych oraz odpowiedniej konstrukcji okna sprawia, że wnętrze pozostaje ciepłe w zimie i chłodne w lecie. W efekcie użytkownik może cieszyć się komfortem termicznym oraz oszczędzać na kosztach ogrzewania i klimatyzacji.Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >