Galeco STAL 2

Dlaczego warto wybrać system rynnowy Stal 2?

System rynnowy Stal 2 oparty jest na kwadratowym profilu rynny i rury spustowej.
Rynna umożliwia uzyskanie nowoczesnego i estetycznego wyglądu domu z okapem. Jest to możliwe dzięki maskownicy podsufitkowej, zatrzaskiwanej na haki doczołowe, która zasłania przednią część rynny, dając tym samy efekt gładkiego wykończenia okapu.

Zapytaj doradcę

Kolor RAL Kolor Galeco Materiał Kolor
~ RAL 8017 E Czekoladowy brąz STAL
~ RAL 9005 B Czarny STAL
~ RAL 7015 A Grafitowy STAL

 

 

 

 

Zapytaj doradcę

Galeco STAL2 to system rynnowy oparty na kwadratowym profilu rynny i rury spustowej. Nowa rynna kwadratowa Galeco daje możliwość uzyskania nowoczesnego i estetycznego wyglądu domu z okapem.

Jest to możliwe dzięki maskownicy podsufitkowej, zatrzaskiwanej na haki doczołowe, która zasłania przednią część rynny, dając tym samy efekt gładkiego wykończenia okapu

Łącznik dylatacyjny

lacznik_delatacyjny

Łącznik doczołowy jest to innowacyjne rozwiązanie Galeco umożliwiające szczelne połączenie rynien o profilu kwadratowym. Zastosowanie uszczelki umożliwia zachowanie dylatacji między łączonymi rynnami przy jednoczesnym zapewnieniu 100% szczelności systemu.

Dzięki zastosowaniu listków montażowych, rynnę wpina się w łącznik na zasadzie dźwigni, co gwarantuje szczelne przyleganie jej do dna łącznika.

Nowy łącznik Galeco może również pełnić funkcję haka doczołowego dzięki wzmocnionej stalowej konstrukcji i otworom montażowym.

Dedykowana maskownica podsufitkowa

Specjalnie zaprojektowany hak doczołowy posiada zamki w jego dolnej części, dzięki czemu można zatrzasnąć w nim maskownicę podsufitkową. Maskownica jest elementem, który w każdej chwili można zdemontować w celu przeprowadzenia prac konserwatorskich.

Ponadto dolna część maskownicy została wyprofilowana na kształ listwy J, dostępnej w systemie podsufitki Galeco DECOR, co umożliwia w bardzo łatwy sposób wsunięcie panelu podbitki dachowej i tym samym estetyczne wykończenie okapu.

Informacja o rozmiarze

informacje_o_rozmiarze_stal2res

System rynnowy Galeco STAL2 125/80×80 służy do orynnowania domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych. Dzięki kwadratowemu profilowi rynna jest bardziej wydajana niż konkurencyjne rynny 125 mm o profilu okrągłym. Prostokątna rura została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach idealnie komponujących z bryłą budynku.

Tabela wydajności

Ustawienia rury spustowej 125 / 80
 ustawienie1 skrajne 90 m2
ustawienie2 centralne 180 m2

 

Przekrój montażu na dachu bez okapu

przekroje-1

Przekrój montażu na dachu z okapem

przekroje-2dachówkadachówka

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z jednym z naszych biur >